Food & Drink / Ēdināšana


Kafeijnīca “Līra”

Kafeijnīca “Līra” piedāvā plašu brokastu un pusdienu piedāvājumu, kā ari desertus. Piedāva arī ēdiena līdziņemšanai. Apkalpo latviešu, krievu un angļu valodā.

Vairāk

Bistro “Jumis”

Bistro “Jumis” piedāvā gan konditorejas izstrādājumus, gan arī pusdienu piedāvājumus. Bistro “Jumis” piedāvā telpas viesībām, banketu galdu klāšanu, saunu.

Vairāk

Restorāns “Metsis”

Viesnīca “Metsis“ atrodas Valgas pilsētas sirdī lielā parka centrā. Viesnīcas istabās ir modernais iekārtojums, mēbeles ir jaunas, bet ar gadsimtu senu nokrāsu, harmonējoties ar mājas pamatbūtību. Istabas ir ērtas un omulīgas. Pati par sevi vērtība ir no istabas logiem paverošs mierinošs un skaists skats uz parku.

Vairāk

Restorāns “Lilli”

Restorāns “Lilli” atrodas Valgas pilsētas vēsturiskā centra tiešā tuvumā. 1930. gados būvēta dzīvojamā māja tika renovēta, un 2007. gadā skaistajā jūgendstila mājā durvis vēra jauns restorāns. Ēkas otrajā stāvā atrodas 20-vietīgs restorāns un smēķēšanas telpa, bet pirmajā stāvā 30-vietīga kafejnīca. Vasaras sezonā ir atvērta 60-vietīga terase ar bērnu rotaļu laukumu.

Vairāk

Bārs “Conspirator”

No 1994. gadādibinātā mazā bāra ir izaudzis restorāns ar omulīgu interjeru divos stāvos, kur piedāvājam labākos garšas piedzīvojumus arī visprasīgākajam klientam. Tevi gaidīs bagātīga ēdienkarte un laipni saimes ļaudis. Kā arī mums ir atsevišķs pirts komplekss ar viesību zāli un veldzējošu baseinu.

Vairāk

Kafejnīca “Fresh Buffe”

“Fresh Buffe” ir maza omulīga kafejnīca, kas atrodas Valgas pilsētas stacijas ēkā, un kur agrās rīta stundās var baudīt bagātīgas brokastis. Kā arī ir iespējams mieloties ar svaigām kūciņām un kafiju.

Vairāk

Kafejnīca “Carl”

Kafejnīca-konditoreja “Carl” ir ēdināšanas vieta ar omulīgu interjeru, draudzīgu apkalpošanu un bagātīgu ēdienu izvēli tieši Valgas pilsētas centrā. Ēdieni tiek vienmēr gatavoti no svaigām un pārsvarā vietējām izejvielām. Arī konditoru uz vietas gatavoti gardumi noteikti visiem piedāvā garšas piedzīvojumus. Kafejnīcas draudzīgais kolektīvs labprāt palīdzēs, lai jūs varētu rīkot atmiņā paliekošus pasākumus.

Vairāk

Kafejnīca “Johanna”

Mājas kafejnīcas “Johanna” ideja radās 2016. gadā, kad tika ņemta dalība Valgas mājas kafejnīcu dienā. Apmeklētāju pozitīvās atsauksmes tā iepriecināja saimnieci, ka viņa nolēma sākt piedāvāt garšas piedzīvojumus vairāk nekā vienu reizi gadā. Kafejnīca “Johanna”piedāvā dažādas garšas. Piemēram, rīta kafiju ar kādu apetīti rosinošu konditorejas izstrādājumu. Piedāvājumu klāstā ir pilsētas labākā rulete, kā arī vējakūkas un eklēri, un protams, Pavlovas kūkas. Kafejnīcā ir arī iespējams labi pusdienot un nopirkt kādu konditorejas izstrādājumu līdzņemšanai.

Vairāk


Krodziņš “Voorimehe Pubi”

“Voorimehe Pubi” Valgas pilsētas centrā ir vieta, kur patīkami pavadīt laiku ar garšīgiem ēdieniem. Krodziņā ir divas zāles, ko var atdalīt ar bīdāmo sienu, un kas var uzņemt daudzus cilvēkus, un vēl ir 30-vietīga āra terase. Ēdienkartē var atrast garšīgas uzkodas pie alus vai pamatīgu otro ēdienu, ātrajām pusdienām dienas zupu un dienas otro ēdienu. Piektdienās ir iespēja dejot dzīvās grupas pavadībā, savukārt sestdienās labu garastāvokli radīs labākie retro DJ. Kādu citu reizi nedēļas vidū var gadīties, ka kopīgi tiek skatīts un dzīvots līdzi futbola mačam, kā jau parasti pabos.

Vairāk

Kafejnīca “Riia”

Kafejnīca “Riia” ir omulīga vietiņa ar tikko ceptu bulciņu un citu maiznīcas un konditorejas izstrādājumu baudīšanai. Kafejnīca atrodas netālu no robežas, kas dala Valgas un Valkas centru divās daļās. Svaigi, uz vietas gatavoti salāti, bulciņas un kūkas pieejamas vienmēr. Ja ir vēlme, tad picas, kuras piedāvā lielā izvēlē, pankūkas un dienas piedāvājumi jums tiek nogādāti arī uz mājām. Uz pasūtījuma gatavojam brīnumgardus kliņģerus, kas ir arī kafejnīcas īpatnība.

Vairāk

Kafejnīca “Sinel”

Krietnu maltīti Valgas pilsētā atradīsiet kafejnīcā “Sinel”. Kafejnīcas mērķis ir piedāvāt Jums garšīgas pusdienas par pieņemamu cenu. Un, protams, ka palīdzēsim klāt Jums svētku galdu.

Vairāk

Kafejnīca “Vabaduse”

Kafejnīca “Vabaduse” ir ēstuve ar omulīgu atmosfēru un brīnumgaršīgiem ēdieniem. Kafejnīcā piedāvā vislabāko kebabu Valgā, un mutē kūstošas pankūkas un virtuļus. Katru dienu arī dienas piedāvājumi.

Vairāk

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.